MKS Zorza

       

  

Mistrzostwa Śląska Kadetek  
Etap I - grupa 1  
mecze kadetek ZORZY  - hala ZSP 2 (SP 8) - ul. Jastrzębska 136 - godz. 18.30

Mecze przełożone 
4  MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza  - 2019-10-28  
10  MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek    2019-11-27  

VI Kolejka - 2019-10-30 (środa) 
21  TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 
22  TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy 
23  BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 
24  MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie

VII Kolejka - 2019-11-06 (środa) 
25  MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava 
26  MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 
27  MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 
28  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek

VIII Kolejka - 2019-11-13 (środa) 
29  TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek 
30  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 
31  MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 
32  MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II

IX Kolejka - 2019-11-20 (środa) 
33  MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava 
34  MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 
35  MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 
36  BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek

X Kolejka - 2019-11-27 (środa) 
37  TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała 
38  TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie 
39  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II - 26.11.2019 
40  MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy

XI Kolejka - 2019-12-02 (poniedziałek) 
41  MOSM Tychy - TJ Ostrava 
42  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza - 03.12.2019 
43  MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek 
44  MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała

XII Kolejka - 2019-12-04 (środa) 
45  TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie    3:1   (26:24, 25:21, 17:25, 29:27)   
46  BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 
47  MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek 
48  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy

XIII Kolejka - 2019-12-11 (środa) 
49  MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava 
50  MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek 
51  MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 
52  MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 

XIV Kolejka - 2019-12-18(środa)
53  TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II 
54  MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 
55  BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 
56  TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 

Created by Tech Design 2009
Liczba unikalnych wizyt: 257307